Widok na Włochy.

Pobierz najlepszy VPN dla Włoch w 2023 r. Pobierz najlepszy VPN dla Włoch w 2023 r.

Przeglądaj Internet prywatnie i bezpiecznie z pozbawionym ryzyka włoskim VPN.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

#1 zaufany VPN
Najlepszy VPN dla Włoch

Jak zdobyć najlepszy VPN dla Włoch?

Krok 2

Pobierz aplikację na swoje urządzenie.

Krok 3

Połącz się z lokalizacją serwera VPN we Włoszech.

Wybierz włoską lokalizację serwera

Mapa z lokalizacjami serwerów VPN we Włoszech.

Szybkie serwery we Włoszech

Dzięki naszej szybkiej usłudze VPN, możesz uzyskać włoski adres IP i odzyskać swoją prywatność online.

Jeśli potrzebujesz adresu IP w Mediolanie lub Cosenzie, skorzystaj z menu rozwijanego w oknie wyboru lokalizacji.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wybierz lokalizację serwera najbliższą Twojej rzeczywistej lokalizacji geograficznej. W razie wątpliwości wybierz  „Włochy”, aby umożliwić ExpressVPN określenie najlepszej lokalizacji serwera VPN we Włoszech dla Twojej sieci.

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z wyborem najlepszej lokalizacji serwera VPN we Włoszech dla konkretnej strony internetowej lub usługi, skontaktuj się z pomocą techniczną ExpressVPN.

Dlaczego warto używać VPN we Włoszech?

Oglądaj treści z dowolnego miejsca: schody do otwartych drzwi reprezentujące dostęp.

Ciesz się szybkim streamingiem

Używaj szybkiej sieci serwerów ExpressVPN, aby bezpiecznie korzystać z ulubionych usług streamingu, takich jak Netflix, RaiPlay, Mediaset Infinity, VVVVID, La 7 i nie tylko*. Oglądaj włoską telewizję online i ciesz się piłką nożną, filmami oraz serialami. Wszystko to w zaciszu własnego domu.

Zaszyfruj swoje połączenie: cyfry zastąpione losowymi znakami na oświetlonym ekranie, oznaczające szyfrowanie.

Zabezpiecz swoje urządzenia

ExpressVPN pomoże Ci bezpiecznie połączyć się z Internetem z dowolnego miejsca i to poprzez szyfrowanie całej Twojej aktywności internetowej. Ciesz się przeglądaniem sieci i streamingiem, łącząc się z serwerem VPN przed rozpoczęciem korzystania z Internetu, zwłaszcza przez niezabezpieczone sieci, takie jak publiczna sieć Wi-Fi.

Zmień swój adres IP: rośliny doniczkowe zasłaniające adres IP.

Zachowaj anonimowość online we Włoszech

ExpressVPN stawia Twoją prywatność na pierwszym miejscu. Oznacza to, że nie gromadzmy żadnych rejestrów aktywności lub połączeń, a nasze serwery są specjalnie zaprojektowane tak, aby wszystkie dane były usuwane przy każdym restarcie.

Nieograniczony transfer – symbol nieskończoności na różnych urządzeniach.

Pokonaj cenzurę z dowolnego miejsca

ExpressVPN oferuje Ci adres IP we Włoszech lub w jednym z 105 krajów na całym świecie, takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, kraje europejskie i wiele więcej. Odblokuj dostęp do stron internetowych i usług, pokonaj cenzurę treści i korzystaj z Internetu bez żadnych ograniczeń.

*ExpressVPN to usługa VPN, która nie jest przeznaczona do omijania zasad związanych z prawami autorskimi. Przeczytaj Warunki świadczenia usług ExpressVPN oraz Warunki świadczenia usług Twoich dostawców treści, aby uzyskać więcej informacji.

Pobierz VPN dla Włoch na swoje urządzenia

Zabezpiecz się, gdziekolwiek jesteś.

VPN dla Włoch chroniący różne urządzenia.

Pojedyncza subskrypcja ExpressVPN obejmuje oprogramowanie dla każdego urządzenia w Twoim domu, w tym dla konsol do gier, takich jak PlayStation i Xbox oraz inteligentnych systemów TV, takich jak Apple TV, Amazon Fire TV Stick oraz Samsung Smart TV. Pobierz APK VPN dla Włoch na swoje urządzenia z Androidem lub pobierz aplikację VPN na iOS. Możesz nawet zaopatrzyć się w rozszerzenie VPN dla Włoch na Chrome.

Nie możesz znaleźć swojego urządzenia? Sprawdź te samouczki dotyczące instalacji i ręcznej konfiguracji dla wielu innych urządzeń oraz platform.

Czy uzyskam włoski adres IP z darmowym VPN?

Chociaż istnieje wiele darmowych sieci VPN i „darmowych proxy”, warto zastanowić się, w jaki sposób ci dostawcy mogą sobie pozwolić na oferowanie usług bez żadnych opłat. Mówi się, że jeśli nie płacisz za produkt, to Ty jesteś produktem...

Ale zostawmy na chwilę niepokojącą kwestię prywatności danych. Większość darmowych VPN-ów ma limitowane sieci, więc całkiem możliwe, że nie znajdziesz serwera w lokalizacji, która Cię interesuje. Są one również znane z ograniczania danych i prędkości, co w praktyce uprzykrza korzystanie z Internetu.

Aby zagwarantować szybkie, prywatne i bezpieczne połączenie każdemu użytkownikowi, ExpressVPN opłaca sieć wysokowydajnych serwerów w 105 krajach. Nasza globalna sieć serwerów o przepustowości 10 Gb/s sprawia, że możesz cieszyć się nieograniczonym transferem i ultraszybkimi prędkościami. Jesteśmy również liderem w dziedzinie ochrony postkwantowej, a do tego oferujemy inne funkcje zaawansowanej ochrony, takie jak Threat Manager i blokada reklam.

Jeśli interesuje Cię wersja próbna VPN, skorzystaj z naszej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Ograniczenia Internetu we Włoszech

Wolność w Internecie jest dobrze chroniona, a organy rządowe stosują niewielką cenzurę lub całkowicie z niej rezygnują.

Szkoły i prywatne firmy mogą jednak ograniczać dostępność treści w swoich sieciach. Mogą być to strony z grami, usługi streamingowe, aplikacje zużywające dużo transferu, a nawet zewnętrzna poczta e-mail.

VPN pomoże Ci uzyskać dostęp do otwartego Internetu – niezależnie od tego, czy korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi, szkolnej, czy jeszcze innej. ExpressVPN posiada surową politykę odnośnie braku rejestru aktywności i połączeń, dzięki czemu możesz przebywać w świecie online bez obaw, że Twój dostawca usług internetowych lub ktokolwiek inny będzie monitorował to, co robisz.

Dlaczego ExpressVPN to najlepszy VPN dla Włoch?

Płatny VPN vs. darmowy VPN
Express VPN ExpressVPNTypowy darmowy VPN

Limit danych

Brak limitu

10 GB

Lokalizacje serwerów VPN

105 kraje

10-50 krajów

Obsługa klienta

24/7 przez czat na żywo

E-mail

Technologia serwerów

TrustedServer

Oparta na komputerach typu PC

Rejestrowanie aktywności i połączeń

Nigdy

Nie wiadomo

Obsługa jednoczesnych połączeń

Do 8

1

Obsługa urządzeń

Aplikacje na każde urządzenie

Komputery i urządzenia mobilne

Własny protokół VPN

Lightway

Brak

FAQ: korzystanie z VPN dla Włoch

Ile kosztuje VPN dla Włoch?
Czy sieci VPN we Włoszech są legalne?
Czy warto używać darmowego VPN we Włoszech?
Jak zdobyć VPN dla Włoch?
Czy muszę używać VPN, jeśli mieszkam we Włoszech?
Który włoski serwer VPN jest najlepszy?
Jaki jest najlepszy VPN dla Włoch?
Doskonały Oceniony na 4.5/5 na podstawie 23401 recenzji

ExpressVPN dla wszystkich krajów

Użytkownicy ExpressVPN mogą łączyć się z lokalizacjami serwerów w 105 krajach, których liczba wciąż rośnie. Możesz uzyskać dostęp do dowolnej z tych lokalizacji serwerów VPN z Włoch lub z jakiegokolwiek innego miejsca na świecie.

30
DNIOWA
GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Zdobądź włoskie IP bez ryzyka

Wypróbuj najlepszy włoski VPN już teraz. Jeśli ExpressVPN nie spełni w 100% Twoich oczekiwań, po prostu skontaktuj się z naszą pomocą techniczną w ciągu 30 dni, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy.